top of page

Wieczór Przywódczy z Danielem WojdąZa nami ostatni już Wieczór Przywódczy w tej edycji, który odbył się 7 czerwca 2024, pod hasłem „Duchowość i formacja lidera”. Gościem tego spotkania był Daniel Wojda, z którym rozmawialiśmy o jego historii, poznając lepiej jego liderską drogę. Zastanawialiśmy się nad tym, jak jako liderzy możemy dbać o duchową formację, jak szlifować w sobie "myślenie duszpasterskie" i jak nie popaść w religijną rozrywkę duchową.


Po rozmowie miała miejsce krótka sesja pytań, a później spotkaliśmy się przy okrągłych stołach. Zaczęliśmy od pracy indywidualnej z kartami pracy, a później przeszliśmy do dyskusji i dzielenia się w grupach. W spotkaniu „na żywo” w Warszawie uczestniczyło 30 osób, a w formie „online” 65 osób.


Kolejne spotkanie z cyklu Wieczorów Przywódczych odbędzie się po wakacjach. Wszystkim obecnym na ostatnim spotkaniu oraz wszystkich poprzednich bardzo serdecznie dziękujemy!


W międzyczasie zapraszamy na spotkanie i Kurs "Odważne Przywództwo". Więcej informacji i zapisy na stronie: https://www.odwazneprzywodztwo.pl/50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page