top of page

FUNDACJA
AKADEMIA PRZYWÓDZTWA

Łączy nas Ewangelia i pasja do przywództwa!

CELE FUNDACJI:

A. KSZTAŁCENIE W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA I PRZYWÓDZTWA,

B. WSPIERANIE LIDERÓW ORGANIZACJI CHRZEŚCIJAŃSKICH, OŚWIATOWYCH,
POZARZĄDOWYCH W PRZYWÓDZTWIE,

C. DZIAŁALNOŚĆ EWANGELIZACYJNA W KRAJU I ZAGRANICĄ.

NASZ ZESPÓŁ

20230714_droga_lwa_087.jpg

Mariusz

Marcinkowski

Prezes

Zarządu

Mąż Kasi, ojciec Irka, Stefana i Daniela. Teolog (studia na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie), trener rozwoju osobistego, członek zespołu: Maxwell Leadership Certified Team. Ponad 10-letnie doświadczenie trenerskie i mentorskie. Przez wiele lat wraz z żoną prowadził autorski kurs przedmałżeński Przepis na Miłość. Główne obszary zainteresowań i pasji: przywództwo, relacje, zintegrowany rozwój, teologia ciała. Prowadzi programy: Powołani do Przywództwa (dla liderów), Akademia Drogi Lwa (dla mężczyzn). ​ Założyciel i Lider Główny wspólnoty i społeczności Droga Odważnych.

gasiorowski.jpeg

Piotr Gąsiorowski

Członek

Rady Fundatorów

Prezes Zarządu Instytut Przywództwa w Krakowie. Koordynator Krajowy Equip by John C. Maxwell, odpowiedzialny za polską edycję największej na świecie Konferencji dla Liderów – The Global Leadership Summit. Absolwent MBA Harvard University, autor programów szkoleniowych z zakresu przywództwa. Konsultant, autor książek. Mówca konferencyjny. Doradzał i szkolił min. takie firmy jak; GLN, Amrest, Oshee, NIK. Autor bloga – Kawa z Liderem. Wykładowca MBA na UKSW i Wyższej Szkoły Menadżerskiej – Colegium Humanum. Pomaga firmom i organizacjom w tworzeniu Strategii Rozwoju oraz w budowaniu efektywnych zespołów. Pasjonuje się żeglarstwem, choć jego największą pasją są ludzie.

tompolski.jpeg

Antoni 

Tompolski

Członek

Rady Fundatorów

Mąż Agnieszki, razem mają czwórkę dzieci i dwoje wnucząt, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest razem z żoną certyfikowanym nauczycielem programów: Family Life Ministry, True Foundations i Marriage Plus International. Od 1990 r. jest związany z międzynarodowym ruchem Campus Crusade for Christ (w Polsce Ruch Chrześcijański Mt28). Ma doświadczenia misyjne na Ukrainie oraz w wielu krajach Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Od 2000 r. wraz z żoną prowadzi wspólnotę Góra Oliwna. Od 2015 roku jest dyrektorem Alpha Polska. Od 2018 roku jest członkiem europejskiej i światowej grupy doradczej dyrektorów Alpha. Antoni jest członkiem Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej i członkiem Zespołu Nowej Ewangelizacji przy Konferencji Episkopatu Polski.

DANE FUNDACJI:

Fundacja Akademia Przywództwa

ul. Goraszewska 16

02-910 Warszawa

 

KRS: 0001030764

NIP: 5214014887

REGON: 52504375

mBank: 24 1140 2004 0000 3802 8360 8721

KONTAKT:

biuro@akademiaprzywodztwa.pl

tel. 883 773 100

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z przywódczymi wydarzeniami i dołącz do społeczności liderów chrześcijańskich w Polsce.

bottom of page