top of page

Rekrutacja otwarta na rok 2024/25

Zaktualizowano: 19 cze

Już w październiku 2024 startują wyjątkowe roczne studia z przywództwa dla liderów, którzy chcą swoją służbę budować na wartościach chrześcijańskich.
Cel studiów: Wsparcie w zarządzaniu i przywództwie oraz budowanie środowiska liderów chrześcijańskich w Polsce.


Dla kogo: Studia skierowane są do obecnych liderów, animatorów oraz tych, którzy przygotowują się do takich funkcji. Zapraszamy zarówno kapłanów, siostry zakonne, liderów, animatorów wspólnot chrześcijańskich, jak i osoby zajmujące strategiczne stanowiska w biznesie i NGOsach, a które chcą swoje przywództwo budować na wartościach chrześcijańskich.


W programie: W ramach programu pojawią się zagadnienia z kilku kluczowych obszarów: rozwój osobisty, komunikacja, tworzenie zespołu, przywództwo i duchowość lidera. Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatowej z elementami wykładowymi.


Gdzie: Przy Akademii Katolickiej w Warszawie, ul. Dewajtis 3, studia są prowadzone przez Fundację „Akademia Przywództwa”


Forma: Studia trwają 2 semestry, od października 2024 do czerwca 2025, zjazdy raz w miesiącu w soboty. Każdy zjazd zaczynamy o godz. 9:00 i kończymy o godz. 18:00 (przewidziane przerwy kawowe i przerwa obiadowa). Dodatkowo w ramach studiów zapraszamy do udziału w WIECZORACH PRZYWÓDCZYCH, które odbywają się w każdy piątkowy wieczór poprzedzający zjazd na uczelni.


Prowadzący: Krzysztof Demczuk, Piotr Gąsiorowski, Karol Sobczyk, Beata Janik, Maciej Wiśniewski, s. dr Judyta Pudełko PDDM, ks. dr Marek Dobrzeniecki, ks. dr Błażej Węgrzyn


Odpowiedzialni za studia: Mariusz Marcinkowski, Piotr Gąsiorowski, Antoni Tompolski i ks. dr Mateusz Wyrzykowski.Rekrutacja trwa od 3 czerwca 2024 r. do 30 września 2024.

Więcej informacji i zapisy na stronie: https://www.akademiaprzywodztwa.pl//studia


Posłuchaj co o studiach mówią absolwenci pierwszej edycji studium Akademii Przywództwa:43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page