top of page

CO DALEJ?

Dzień dobry,

 

za nami intensywny rok. Jeszcze raz dziękuję Wam za zaufanie i wspólny rok wzrastania. Mam dla Was kilka ważnych informacji:

 

1. Podczas ostatniego zjazdu wspominałem o możliwość kontynuowania naszego doświadczenia w gronie absolwentów. Wspominałem o grupach prowadzonych w formule mastermind. Informacje i zapisy znajdziecie tu: https://www.akademiaprzywodztwa.pl/grupy-przywodcze . W razie pytań - dzwońcie.

 

2. Zapraszam na spotkanie (on-line lub na żywo): Odważne Przywództwo, które odbędzie się 20 VI o godz. 19:00. Spotkanie poprowadzę wraz z Robertem Plesko. Będzie ono wprowadzeniem w kurs, który ma pomóc stawać się odważnym przywódcą. Więcej informacji i zapisy znajdziecie na stronie: https://www.odwazneprzywodztwo.pl/ . Będę bardzo wdzięczny za pomoc w wypromowaniu tego spotkania. Przekażcie proszę info w swoich społecznościach. Można polubić, udostępnić post z naszych sociali (https://www.facebook.com/share/p/3cqsDNuk2TkkKDbV/)

 

3. Jeśli nie byłeś/byłaś na rozdaniu dyplomów ukończenia studium to dam znać po 26 VI jak je odebrać (wtedy będę miał je fizycznie).

 

4. Ufam, że Ci spośród Was, którzy nie nagrali filmu (dotyczy Wolontariuszy) zrobią to do końca tygodnia (minęło już naprawdę sporo czasu).

 

Jeszcze raz bardzo dziękuje za owocny rok i mam nadzieję - do zobaczenia! 

                                                                                                                                                                   Mariusz Marcinkowski

bottom of page