top of page

Za nami I Wieczór Przywódczy

Zaktualizowano: 3 lip 2023


Fot: Michał Ziółkowski

Za nami pierwszy Wieczór Przywódczy, który odbył się pod hasłem „Służba w mocy. Charyzmatyczny lider”. Gościem tego spotkania był Marcin Zieliński, z którym zatrzymaliśmy się nad pytaniem o to, kim jest charyzmatyczny lider i jak się nim stać. W spotkaniu „na żywo” w Warszawie uczestniczyło 50 osób, a w formie „online” - 42 osoby. Gościliśmy liderów z 14 wspólnot.


Spotkanie rozpoczęliśmy od rozmów przy kawie i herbacie, które były okazją do poznania innych uczestników. Następnie miałem przyjemność poprowadzić rozmowę z Marcinem Zielińskim. Wysłuchaliśmy jego historii, poznając lepiej jego liderską drogę. Po rozmowie miała miejsce sesja pytań, a później spotkaliśmy się przy okrągłych stołach. Zaczęliśmy od pracy indywidualnej z kartami pracy, a później przeszliśmy do dyskusji i dzielenia się w grupach.


Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 21 VII 2023. Gościem spotkania będzie Robert Plesko. Będziemy rozmawiać o kierownictwie i mentoringu w życiu lidera. Informacje i zapis na stronie: http://www.wieczoryprzywodcze.pl/434 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page